ERJ-PB6B9761V.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ERJ-PB6B9761V.
| Resistance | 9.76 kOhms | 9.76 kOhms | 9.76 kOhms | 9.76 kOhms | 9.76 kOhms |
| Tolerance | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% | ±0.1% |
| Power(Watts) | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W |
| Composition | Thick Film | Thick Film | Thick Film | Thick Film | Thick Film |
| TemperatureCoefficient | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| Size/Dimension | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) | 0.079 L x 0.049 W (2.00mm x 1.25mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) | 0.028 (0.70mm) |