Panasonic Electronic Components ERJ-8CWJR036V
Part No.:
ERJ-8CWJR036V
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
ERJ-8CWJR036V.pdf
Description:
RES 0.036 OHM 5% 1W 1206