Panasonic Electronic Components ERJ-8CWFR043V
Part No.:
ERJ-8CWFR043V
Package:
1206 (3216 Metric)
Datasheet:
ERJ-8CWFR043V.pdf
Description:
RES 0.043 OHM 1% 1W 1206