Panasonic Electronic Components ERJ-1TYF334U
Part No.:
ERJ-1TYF334U
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
ERJ-1TYF334U.pdf
Description:
RES SMD 330K OHM 1% 1W 2512