Panasonic Electronic Components ERJ-1TRQF6R8U
Part No.:
ERJ-1TRQF6R8U
Datasheet:
ERJ-1TRQF6R8U.pdf
Description:
RES SMD 6.8 OHM 1% 1W 2512