Panasonic Electronic Components ERJ-1TNF2673U
Part No.:
ERJ-1TNF2673U
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
Chip Resistor - Surface Mount
Package:
2512 (6432 Metric)
Datasheet:
ERJ-1TNF2673U.pdf
Description:
RES SMD 267K OHM 1% 1W 2512