Panasonic Electronic Components ECW-FD2J124JB
Part No.:
ECW-FD2J124JB
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
ECW-FD2J124JB.pdf
Description:
CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL