Panasonic Electronic Components ECW-F6153JLB
Part No.:
ECW-F6153JLB
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
ECW-F6153JLB.pdf
Description:
CAP FILM 0.015UF 5% 630VDC RAD