Panasonic Electronic Components ECW-F6113JLB
Part No.:
ECW-F6113JLB
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
ECW-F6113JLB.pdf
Description:
CAP FILM 0.011UF 5% 630VDC RAD