Panasonic Electronic Components ECW-F2124RHA
Part No.:
ECW-F2124RHA
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
ECW-F2124RHA.pdf
Description:
CAP FILM 0.12UF 3% 250VDC RADIAL