Panasonic Electronic Components ECW-F2105JAB
Part No.:
ECW-F2105JAB
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
ECW-F2105JAB.pdf
Description:
CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL