Panasonic Electronic Components ECW-F2104RHA
Part No.:
ECW-F2104RHA
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
ECW-F2104RHA.pdf
Description:
CAP FILM 0.1UF 3% 250VDC RADIAL