Panasonic Electronic Components ECQ-UAAV224RA
Part No.:
ECQ-UAAV224RA
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
ECQ-UAAV224RA.pdf
Description:
CAP FILM 0.22UF 20% 310VAC RAD