Panasonic Electronic Components ECQ-E4224KFW
Part No.:
ECQ-E4224KFW
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
ECQ-E4224KFW.pdf
Description:
CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC RAD