Panasonic Electronic Components ECQ-E2684RJF
Part No.:
ECQ-E2684RJF
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
ECQ-E2684RJF.pdf
Description:
CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC RADIAL