Panasonic Electronic Components ECQ-E2105RKB
Part No.:
ECQ-E2105RKB
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
ECQ-E2105RKB.pdf
Description:
CAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL