Panasonic Electronic Components ECQ-E1275KFB
Part No.:
ECQ-E1275KFB
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
ECQ-E1275KFB.pdf
Description:
CAP FILM 2.7UF 10% 100VDC RADIAL