Panasonic Electronic Components ECQ-E1155JF3
Part No.:
ECQ-E1155JF3
Manufacturer:
Panasonic Electronic Components
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
ECQ-E1155JF3.pdf
Description:
CAP FILM 1.5UF 5% 100VDC RADIAL