On Shore Technology Inc. OSTYQ186150
Part No.:
OSTYQ186150
Datasheet:
OSTYQ186150.pdf
Description:
TERM BLK 9P SIDE ENT 3.81MM PCB
Product details
1. How to order OSTYQ186150 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the OSTYQ186150 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OSTYQ186150?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OSTYQ186150.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series OSTYQ OSTYQ OSTYQ OSTYQ OSTYQ
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Color Green Green Green Green Green
Pitch 0.150" (3.81mm) 0.150" (3.81mm) 0.150" (3.81mm) 0.150" (3.81mm) 0.150" (3.81mm)
Current 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A
Voltage 150 V 150 V 150 V 150 V 150 V