On Shore Technology Inc. OSTYP180150
Part No.:
OSTYP180150
Datasheet:
OSTYP180150.pdf
Description:
TERM BLK 18P SIDE ENT 3.5MM PCB
Product details
1. How to order OSTYP180150 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the OSTYP180150 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OSTYP180150?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OSTYP180150.
Color Green Green Green Green Green
Pitch 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm)
Current 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A
Voltage 150 V 150 V 150 V 150 V 150 V