On Shore Technology Inc. OSTYP122150
Part No.:
OSTYP122150
Datasheet:
OSTYP122150.pdf
Description:
TERM BLK 12P SIDE ENT 3.81MM PCB
Product details
1. How to order OSTYP122150 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the OSTYP122150 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OSTYP122150?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OSTYP122150.
Color Green Green Green Green Green
Pitch 0.150" (3.81mm) 0.150" (3.81mm) 0.150" (3.81mm) 0.150" (3.81mm) 0.150" (3.81mm)
Current 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A
Voltage 150 V 150 V 150 V 150 V 150 V