On Shore Technology Inc. OSTYP120150
Part No.:
OSTYP120150
Manufacturer:
On Shore Technology Inc.
Category:
Terminal Blocks - Wire to Board
Package:
Datasheet:
OSTYP120150.pdf
Description:
TERM BLK 12P SIDE ENT 3.5MM PCB
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order OSTYP120150 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the OSTYP120150 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OSTYP120150?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OSTYP120150.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series OSTYP OSTYP OSTYP OSTYP OSTYP
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Color Green Green Green Green Green
Pitch 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm)
Current 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A
Voltage 150 V 150 V 150 V 150 V 150 V