On Shore Technology Inc. OSTHX172301
Part No.:
OSTHX172301
Datasheet:
OSTHX172301.pdf
Description:
TERM BLK 17P SIDE ENT 3.5MM PCB
Product details
1. How to order OSTHX172301 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the OSTHX172301 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OSTHX172301?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OSTHX172301.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series OSTHX OSTHX OSTHX OSTHX OSTHX
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Color Black Black Black Black Black
Pitch 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm)
Current 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V