On Shore Technology Inc. OSTHX142301
Part No.:
OSTHX142301
Datasheet:
OSTHX142301.pdf
Description:
TERM BLK 14P SIDE ENT 3.5MM PCB
Product details
1. How to order OSTHX142301 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the OSTHX142301 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OSTHX142301?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OSTHX142301.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series OSTHX OSTHX OSTHX OSTHX OSTHX
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Color Black Black Black Black Black
Pitch 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm) 0.138" (3.50mm)
Current 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V