On Shore Technology Inc. OSTHA120050
Part No.:
OSTHA120050
Datasheet:
OSTHA120050.pdf
Description:
TERM BLK 12P TOP ENT 5.08MM PCB
Product details
1. How to order OSTHA120050 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the OSTHA120050 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OSTHA120050?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OSTHA120050.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series OSTHA OSTHA OSTHA OSTHA OSTHA
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Color Green Green Green Green Green
Pitch 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm) 0.200" (5.08mm)
Current 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V