On Shore Technology Inc. OSTHA115150
Part No.:
OSTHA115150
Manufacturer:
On Shore Technology Inc.
Category:
Terminal Blocks - Wire to Board
Package:
Datasheet:
OSTHA115150.pdf
Description:
TERM BLK 11P SIDE ENT 2.54MM PCB
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order OSTHA115150 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the OSTHA115150 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of OSTHA115150?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of OSTHA115150.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series OSTHA OSTHA OSTHA OSTHA OSTHA
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Color Green Green Green Green Green
Pitch 0.100" (2.54mm) 0.100" (2.54mm) 0.100" (2.54mm) 0.100" (2.54mm) 0.100" (2.54mm)
Current 2 A 2 A 2 A 2 A 2 A
Voltage 150 V 150 V 150 V 150 V 150 V