On Shore Technology Inc. ED4100/10
Part No.:
ED4100/10
Manufacturer:
On Shore Technology Inc.
Category:
Terminal Blocks - Wire to Board
Package:
Datasheet:
ED4100/10.pdf
Description:
TERM BLK 10P SIDE ENTRY 5MM PCB
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order ED4100/10 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the ED4100/10 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of ED4100/10?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of ED4100/10.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as ED4100/10 pin diagram, ED4100/10 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series ED4100 ED4100 ED4100 ED4100 ED4100
RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS RoHS
Color Gray, Slate Gray, Slate Gray, Slate Gray, Slate Gray, Slate
Pitch 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm) 0.197" (5.00mm)
Current 10 A 10 A 10 A 10 A 10 A
Voltage 300 V 300 V 300 V 300 V 300 V