Ohmite TWM5J820E
Part No.:
TWM5J820E
Manufacturer:
Ohmite
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Radial
Datasheet:
TWM5J820E.pdf
Description:
RES 820 OHM 5% 5W RADIAL