Ohmite TUW5J1R5E
Part No.:
TUW5J1R5E
Manufacturer:
Ohmite
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
TUW5J1R5E.pdf
Description:
RES 1.5 OHM 5% 5W AXIAL