Ohmite TUW5J1R0E
Part No.:
TUW5J1R0E
Manufacturer:
Ohmite
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
TUW5J1R0E.pdf
Description:
RES 1 OHM 5% 5W AXIAL