Ohmite TUW5J100E
Part No.:
TUW5J100E
Manufacturer:
Ohmite
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
TUW5J100E.pdf
Description:
RES 100 OHM 5% 5W AXIAL