Ohmite TUW10JR75E
Part No.:
TUW10JR75E
Manufacturer:
Ohmite
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
TUW10JR75E.pdf
Description:
RES 0.75 OHM 5% 10W AXIAL