Ohmite TUM5J270E
Part No.:
TUM5J270E
Manufacturer:
Ohmite
Category:
Through Hole Resistors
Package:
Axial
Datasheet:
TUM5J270E.pdf
Description:
RES 270 OHM 5% 5W AXIAL