TAH20P1K50JE.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TAH20P1K50JE.
| Image | |||||
| Manufacturer | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite |
| Package/Case | TO-220-2 | TO-220-2 | TO-220-2 | TO-220-2 | TO-220-2 |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | TAH | TAH | TAH | TAH | TAH |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 1.5 kOhms | 1.5 kOhms | 1.5 kOhms | 1.5 kOhms | 1.5 kOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 20W | 20W | 20W | 20W | 20W |
| Composition | Thick Film | Thick Film | Thick Film | Thick Film | Thick Film |
| TemperatureCoefficient | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C |
| OperatingTemperature | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | TO-220 | TO-220 | TO-220 | TO-220 | TO-220 |
| Height-Seated(Max) | 0.410 L x 0.125 W (10.41mm x 3.18mm) | 0.410 L x 0.125 W (10.41mm x 3.18mm) | 0.410 L x 0.125 W (10.41mm x 3.18mm) | 0.410 L x 0.125 W (10.41mm x 3.18mm) | 0.410 L x 0.125 W (10.41mm x 3.18mm) |
| NumberofTerminations | 0.650 (16.52mm) | 0.650 (16.52mm) | 0.650 (16.52mm) | 0.650 (16.52mm) | 0.650 (16.52mm) |
please send RFQ , we will respond immediately.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
F-5%25-Axial-bl.jpg)