NorComp Inc. 179-025-613R491
Part No.:
179-025-613R491
Datasheet:
179-025-613R491.pdf
Description:
CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SLDR
Product details
1. How to order 179-025-613R491 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 179-025-613R491 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 179-025-613R491?
ConnectorType Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins Plug, Male Pins
CurrentRating(Amps) 5A 5A 5A 5A 5A
BacksetSpacing 0.318 (8.08mm) 0.318 (8.08mm) 0.318 (8.08mm) 0.318 (8.08mm) 0.318 (8.08mm)