NorComp Inc. 179-025-513R691
Part No.:
179-025-513R691
Datasheet:
179-025-513R691.pdf
Description:
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR
Product details
1. How to order 179-025-513R691 on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the 179-025-513R691 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 179-025-513R691?
CurrentRating(Amps) 5A 5A 5A 5A 5A
BacksetSpacing 0.318 (8.08mm) 0.318 (8.08mm) 0.318 (8.08mm) 0.318 (8.08mm) 0.318 (8.08mm)