RN5RL58AA-TR-FE.pdf
| Voltage-Input(Max) | 10V | 10V | 10V | 10V | 10V |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 5.8V | 5.8V | 5.8V | 5.8V | 5.8V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| VoltageDropout(Max) | 0.038V @ 1mA | 0.038V @ 1mA | 0.038V @ 1mA | 0.038V @ 1mA | 0.038V @ 1mA |
| Current-Output | 80mA | 80mA | 80mA | 80mA | 80mA |
| ControlFeatures | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C | -40°C ~ 85°C |