Nichicon QYX2A154JTP1FG
Part No.:
QYX2A154JTP1FG
Manufacturer:
Nichicon
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
QYX2A154JTP1FG.pdf
Description:
CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RAD