Nichicon QXT2G153KRP7FM
Part No.:
QXT2G153KRP7FM
Manufacturer:
Nichicon
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
QXT2G153KRP7FM.pdf
Description:
CAP FILM 0.015UF 10% 400VDC RAD