Nichicon QXP2J103JRPT
Part No.:
QXP2J103JRPT
Manufacturer:
Nichicon
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
QXP2J103JRPT.pdf
Description:
CAP FILM 10000PF 5% 630VDC RAD