Nichicon QXP2G104KRP7FP
Part No.:
QXP2G104KRP7FP
Manufacturer:
Nichicon
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
QXP2G104KRP7FP.pdf
Description:
CAP FILM 0.1UF 10% 400VDC RAD