Nichicon QXP2E224KRP7FP
Part No.:
QXP2E224KRP7FP
Manufacturer:
Nichicon
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
QXP2E224KRP7FP.pdf
Description:
CAP FILM 0.22UF 10% 250VDC RAD