Nichicon QXL2E154KTP7FM
Part No.:
QXL2E154KTP7FM
Manufacturer:
Nichicon
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
QXL2E154KTP7FM.pdf
Description:
CAP FILM 0.15UF 10% 250VAC RAD