Nichicon QXL2B474KTP7FM
Part No.:
QXL2B474KTP7FM
Manufacturer:
Nichicon
Category:
Film Capacitors
Package:
Radial
Datasheet:
QXL2B474KTP7FM.pdf
Description:
CAP FILM 0.47UF 10% 125VAC RAD