Nemco PCT22/4DM
Part No.:
PCT22/4DM
Manufacturer:
Nemco
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
2917 (7343 Metric)
Datasheet:
PCT22/4DM.pdf
Description:
CAP TANT 22UF 20% 4V 2917