Nemco LSR220/10HM100
Part No.:
LSR220/10HM100
Manufacturer:
Nemco
Category:
Tantalum Capacitors
Package:
2917 (7343 Metric)
Datasheet:
LSR220/10HM100.pdf
Description:
CAP TANT 220UF 20% 10V 2917