RDER71H334K1K1H03B.pdf
| Capacitance | 0.33 µF | 0.33 µF | 0.33 µF | 0.33 µF | 0.33 µF |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| Voltage-Rated | 50V | 50V | 50V | 50V | 50V |
| Size/Dimension | 0.177 L x 0.124 W (4.50mm x 3.15mm) | 0.177 L x 0.124 W (4.50mm x 3.15mm) | 0.177 L x 0.124 W (4.50mm x 3.15mm) | 0.177 L x 0.124 W (4.50mm x 3.15mm) | 0.177 L x 0.124 W (4.50mm x 3.15mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) |
| Thickness(Max) | - | - | - | - | - |
| LeadSpacing | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) |