RDER71H223K0M1H03A.pdf
| Capacitance | 0.022 µF | 0.022 µF | 0.022 µF | 0.022 µF | 0.022 µF |
| Tolerance | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% | ±10% |
| Voltage-Rated | 50V | 50V | 50V | 50V | 50V |
| Size/Dimension | 0.157 L x 0.098 W (4.00mm x 2.50mm) | 0.157 L x 0.098 W (4.00mm x 2.50mm) | 0.157 L x 0.098 W (4.00mm x 2.50mm) | 0.157 L x 0.098 W (4.00mm x 2.50mm) | 0.157 L x 0.098 W (4.00mm x 2.50mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.236 (6.00mm) | 0.236 (6.00mm) | 0.236 (6.00mm) | 0.236 (6.00mm) | 0.236 (6.00mm) |
| Thickness(Max) | - | - | - | - | - |
| LeadSpacing | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) | 0.197 (5.00mm) |