Murata Electronics LQP15MN1N3B02D
Part No.:
LQP15MN1N3B02D
Datasheet:
LQP15MN1N3B02D.pdf
Description:
FIXED IND 1.3NH 280MA 200MOHM SM
Quantity:
Payment:
payment
Shipping:
Product details
1. How to order LQP15MN1N3B02D on Shenzhen Yongdeli Electronics Co., Ltd.?
3. Are the LQP15MN1N3B02D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of LQP15MN1N3B02D?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Series LQP15 LQP15 LQP15 LQP15 LQP15
ProductStatus Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy Last Time Buy
Type Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film
Material-Core Non-Magnetic Non-Magnetic Non-Magnetic Non-Magnetic Non-Magnetic
Inductance 1.3 nH 1.3 nH 1.3 nH 1.3 nH 1.3 nH
Tolerance ±0.1nH ±0.1nH ±0.1nH ±0.1nH ±0.1nH
CurrentRating(Amps) 280 mA 280 mA 280 mA 280 mA 280 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 200mOhm Max 200mOhm Max 200mOhm Max 200mOhm Max 200mOhm Max
Q@Freq 13 @ 500MHz 13 @ 500MHz 13 @ 500MHz 13 @ 500MHz 13 @ 500MHz
Frequency-SelfResonant 6GHz 6GHz 6GHz 6GHz 6GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
InductanceFrequency-Test 500 MHz 500 MHz 500 MHz 500 MHz 500 MHz