Murata Electronics LQP15MN15NG02D
Part No.:
LQP15MN15NG02D
Manufacturer:
Murata Electronics
Category:
Fixed Inductors
Package:
0402 (1005 Metric)
Datasheet:
LQP15MN15NG02D.pdf
Description:
FIXED IND 15NH 90MA 1.8 OHM SMD